REKABET DONANIMI
BİL KURS 360°
Her bireyin kendi yeterliliklerini bilmesi, kendi yeterliliklerini geliştirmek için gelişime açık olması ve kendi yeterliliklerine yön veren hedefini yakından tanıması sınav sürecinde pozitif etki sağlamaktadır. Yoğun ve disiplinli bir çalışma, süreç farkındalığı ve sorumluluk alma, güçlü yönleri hedefe kanalize etme becerisine sahip olma sürekli ve gerçekçi bir gelişim planı yapma kurs çalışmalarımızın merkezinde yer almaktadır. 
KİŞİSEL BAŞARI
DANIŞMANLIĞI
Hedefini belirlerken ve hedef belirlediğin yere ulaşırken, sahip olduğun potansiyeli kişisel başarı danışmanınla sınav performansına dönüştürebilir, bireysel motivasyonuna eşlik eden profesyonellerle başarına nitelik kazandırabilirsin. 
SINAV KOÇLUĞU VE
BAŞARI STRATEJİLERİ
Sınav koçun ile potansiyelini ve performansını en üst düzeye çıkaracak, sınav koçundan ve kişisel başarı danışmanından öğrendiğin başarı stratejileri ile sınava hazırlık sürecin sınav sonucun kadar güvende olacak.

SINAVLA VE 
SINAVDA ÖĞREN
Yeni nesil sorulardan oluşan sınav provaları ile hem soruların stratejik çözümüne dair pratik yapıyor hem de sınav teknikleri dersi ile her soruyu analiz ediyoruz. Bizim için deneyimlediğimiz her sınav sınavda da öğrenmemizi sağlıyor, her sınava öz güvenle katılım gösteriyoruz.
EĞİTİM
KAYNAKLARI
Sınav hazırlığının olmazsa olmazı doğru kaynak seçimidir. Kişisel başarı danışmanlarımız ve sınav koçlarımız tarafından içerik analizleri yapılan ve etkili bir kullanımla sınava hazırlık sürecini güçlendiren güncel kaynaklar ile rekabet donanımız daha da güçlü!

PERFORMANS VERİLERİYLE
TAKİP SİSTEMİ
Hibrit Eğitim platformu Bil Learn ile entegre çalışan ölçme ve değerlendirme modülü ile çevrim içi ve yüz yüze yapılan sınavları anında analiz ediyor, kişiye özgü oluşturulan sınav analiz ( konu, kazanım ve branş) raporu ile sınav sonrasında da yapılandırdığımız başarı eylem planlarıyla performansına size ait verilerle yön veriyoruz; etüt ve ek ders planlarını performans verileriyle planlıyoruz. 
HEDEF VE MOTİVASYON ODAKLI
REHBERLİK SİSTEMİ
Hedefe ulaşma odağının ana kaynağı olan motivasyonu rehberlik sistemimizin merkezine aldık, öncelikle kendimize sormamız gereken ve birlikte cevaba ulaştığımız sorularla temposu yüksek, motivasyonun tam olduğu süreçlerin başarı haritaları ile sınava hazırlık deneyimimizde pozitif etki sağlıyoruz.